Sağlığınız için tamamen doğal

Organik Ürünlerimiz

Nemlendirici Krem

Vitaminler açısından zengin içeriği ile ciltte besleyici, nemlendirici ve pürüzsüzleştirici etkide bulunur. Ciltte kolajen sentezini arttıran doğal bir yağdır. Özellikle çok kuru ciltlerde tkili bir nemlendirme özelliği gösterir.

Hassas ciltlerde yatıştırıcı özellikte bulunur. Stratum corneumdaki dökülmeyi hızlandırarak cildin pürüzsüz olmasını sağlar. Cillteki serbest radikallerin aktivitesini azaltır ve kırışıklık karşıtı etki gösterir.

Çok etkili bir antioksidandır. Cildi yoğun bir şekilde besler ve cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur. Ciltteki çatlaklar ve kurulukları giderir.

Cilt tarafından kolaylıkla emildiği için etkisini hemen gösterir. Donuk ve mat ciltlerin ışıl ışıl görünmesini sağlar. Cildi besler, yumuşatır ve pürüzsüzleştirir. Su kaybını önlemeye yardımcı olur.

Papatya bitkisinden elde edilen bisabolol, cildi dış etkilerden korur ve özellikle hassas ciltlerde yatıştırıcı etki gösterir.

Hücrelerde enerji üretmeye yardımcı olan bir bileşiktir. Ayrıca antioksidan özelliği ile hücreleri oksidatif hasarlardan korur. İç ve dış etmenlerden kaynaklanan kırışıklıkları önlemeye yardımcıdır.

Ciltte mikrosirkülasyonu arttırması nedeniyle hücre yenilenmesine olumlu etkide bulunur. Sivilceli ciltlere bakım yapar. Cildin parlaklığı artar.

    Sepet