Hakkımızda

vetaderma_ofis

Müşteri odaklı, kaliteli hizmet anlayışıyla, çalıştığımız bayileri  özenle seçerek  kendi markamız  altında üretmiş olduğumuz ürünleri yurtiçi ve yurtdışı pazarda dermokozmetik  sektörünün hizmetine sunan  şirketimiz  2018 yılında Ankara’da  kurulmuştur. Ürettiğimiz  doğal ve organik yüz/cilt bakım ürünlerimizi tüketicilerimiz ile buluşturmaktayız. Firmamız çağımızda her geçen gün daha fazla ihtiyacı  hissedilen  dermokozmetik  ürünlerini , tüm dünya  çapında aynı ihtiyacı hisseden tüketiciler ile buluşturmak  amacıyla genele yayılmış bir bayilik sistemi  tasarlamıştır. Kaliteli , doğal ve ulaşılabilir ürünlerimizi müşterimizin  talep ve beklentileri doğrultusunda  sürekli geliştirerek  firmamızı global pazarda tanınan bir güç haline getirmeye devam etmekteyiz.

Vizyonumuz

Faaliyet içerisinde olduğumuz pazarda, insanların yaşam kalitelerini arttırarak dünyaca tanınan bir milli dermokozmetik firması olmaktır. 

Misyonumuz

Etik değerler  doğrultusunda  ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek,  yenilikçi ve yüksek kalitedeki ürünlerimizi müşterimizin  talep ve beklentileri doğrultusunda onlarla buluşturup , gerek yurt içi gerekse  yurt dışında bayilik  ağımızı büyüterek en çok tercih edilen lider dermokozmetik firması olmaktır.

    Sepet